Tie pravé hliníkové okná pre vás

HLINÍK ALEBO PLAST
Každý materiál ponúka jedinečné výhody: hliník spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a umožňuje tvoriť stavebné prvky veľkých rozmerov. Plast spája vynikajúce izolačné vlastnosti s vysokou hospodárnosťou.
Vysoká odolnosť, energetická úspornosť, zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti, pestrosť povrchov, štíhle pohľadové šírky rámu, ľahký chod, minimálna údržba a dlhá životnosť. S hliníkovými oknami si zvýšite kvalitu bývania na celý život. Sú absolútne odolné voči poveternostným vplyvom počasia. Zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti a sú vysoko transparentné. 

dom

Schüco AWS 50 – nekompromisne šetriť energiu
Hliníkový okenný systém Schüco AWS 50 https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/hlinikove-okna-a-dvere/schuco/aws-50-ni/ je v svetovom meradle prvé hliníkové okno, ktoré zodpovedá prísnym kritériám pre pasívny dom. Vďaka výnimočnej tepelno-izolačnej schopnosti a príjemnému dizajnu ponúka útulnú atmosféru bývania.

hlinikove okno

Nový dizajn rámu krídla vychádzajúci z blokového dizajnu pre štíhle pohľadové šírky
Hliníkové okná Schüco AWS 50 sú vysoko tepelne izolované okná zodpovedajúce úrovni pre pasívne domy, obsahujúce obnoviteľné suroviny. V kombinácii s presvedčivými vlastnosťami hliníka ako materiálu umožňujú realizáciu širokej škály možností stvárnenia a trvácnej výstavby s väčším ohľadom na budúcnosť než kedykoľvek doposiaľ. Najvyšší komfort obsluhy vďaka rozmanitým spôsobom otvárania.