Nákupy vo svete

Si žena. Miluješ veľa veci. Či už začneme zmrzlinou, koláčikmi, chlapmi. Tento zoznam je naozaj nekonečný. Ale určite sa v ňom nachádzajú nákupy. Ktoré tam majú svoje stále miestečko. Si zbláznená do nakupovania. Si posadnutá nakupovaním. Miluješ nakupovanie. 

trh

Si jednoducho nákupná maniačka. Kúpiš si veci aj keď ich možno práve nepotrebuješ, ale ty jednoducho neodoláš tej kráse. Veď možno raz, teda raz určite alebo snáď raz? Miluješ topánky, kabelky, šaty, sukne, džínsy… Jednoducho všetko. Niečo možno viac a niečo menej. Ale existujú veci, ktoré máš rovnaké s väčšinou žien.

obchody

Sú to kúsky, ktoré každá potrebujeme. No aj tak si jedinečná. Nemáš rada keď vidíš ženu na ulici a máte náhodou oblečené to isté! Netaj to. Priznaj si to. Každá sme taká. A pohľady na ňu nás priam zabíjajú z vnútra nás škrtia a oči nám vravia už mám dosť zavri ma. To naozaj stačí!

To môžeme vyriešiť nakupovaním v zahraničí. Áno veľa žien už takto chodí, ale aká je šanca, že tam budete v tom istom období a kúpite si rovnaký kúsok? Minimálna  a preto neváhaj a šup štartuj auto. Ale kam? Kam sa vybrať? Možností je naozaj veľa.

·        Viedeň
Je to najbližšia alternatíva a dá sa tam určite skvelo nakúpiť. Ak si tam ešte náhodu nebola neváhaj ani sekundu a utekaj si preveriť módne kúsky v Rakúsku a nájdi tie svoje vyvolené.

·        Praha
Nie je pochyb o tom, že Praha je ako aj historickým miestom, ale aj mestom nákupných horúčok. Či už sa jedná o značkové drahé veci alebo o obyčajné obchody, ktoré sú veľmi štýlové a finančne dostupné.

obchod
 
 
·        Francúzsko
Francúzsko je preslávené najmä obrovskými návrhármi. Sú to jednoducho  páni, ktorí za isté vedia čo robia. Paríž je mestom módy. Mestom značiek. Mestom v kusu a elegancie. Luxusné nákupy si teda za isté doprajete hlavne tu.

·        Londýn
V neposlednom rade je tu Londýn. Je nám najvzdialenejší, ale čo sa týka obchodov a cien… Je zážitok zažiť v ňom šialené nakupovanie  s kamoškou. Jeho známa Oxford Street vás určite nesklame.