Najúžasnejšia tantrická masáž

Uvoľnenie, príval energie, zbavenie sa napätia, prebudenie celkom netušených pocitov a prijatie vlastného tela – to všetko sľubuje tantrická masáž. Čo vás čaká, ak sa rozhodnete absolvovať ju v niektorom z masážnych centier tantra bratislava?
Nahí na stole
Tantrická masáž je spojením klasickej masáže, masáže taoistickej, ktorá pracuje s energetickými centrami a tantrického učenia. Z pohľadu človeka, ktorý na tantrickú masáž príde zo zvedavosti a o tantrickom učení má len útržkovité informácie, je zásadným rozdielom medzi klasickou a tantrickou masážou úplná nahota. Hoci tantrici berú nahotu ako základnú ľudskú prirodzenosť, uznávajú, že nie každému musí byť príjemná a preto má klient možnosť rozhodnúť sa, kde sú jeho hranice. Masér má voči rozhodnutiu klienta absolútny rešpekt – ten je totiž hlavným pravidlom tantry.

2785817-241adc

Láskanie celého tela
Pred začatím masáže vysvetlí masér klientovi, o čo pri masáži ide, ako bude prebiehať a dohodne si s ním zámer masáže i hranice, za ktoré klient nie je ochotný ísť. Tantrická masáž je totiž celotelová, čo znamená, že sa nevyhýba ani intímnym partiám, v ktorých sa podľa tantry skrýva najdôležitejšie ohnisko životnej energie. Podľa priania klienta teda jej súčasťou môže byť aj vyvrcholenie.
Dotyky a hladenie
Samotný masážny rituál začína navodením uvoľnenia relaxačnou hudbou, tlmeným osvetlením a vôňami. Masér klienta najprv hladí po rukách, hlave, vlasoch, prehrieva telo prikladaním teplých uterákov či špongií a následne pristupuje k olejovej masáži. Jemnými láskyplnými dotykmi stimuluje každučký kúsok tela, od nôh až po hlavu a okrem rúk môže používať aj rôzne pomôcky, ako napríklad vtáčie pierko či kúsok kožušinky – na ešte širšie rozvinutie škály pocitov.

masáž

Vzrušujúci záver
Ak klient súhlasí, pokračuje masáž aj do oblasti intímnych partií. Masérka Lucia, ktorá sa tantre venuje už niekoľko rokov vysvetľuje, že primárnym cieľom je uvoľnenie nahromadeného napätia: „U žien sa v oblasti panvového dna kumuluje množstvo napätia, ktoré dokážeme správnou technikou odblokovať.“ Hovorí, že veľa ľudí ešte na začiatku nie je úplne stotožnená s pocitom, že bude prijímať takéto dotyky od neznámeho človeka, no v priebehu masáže sa dostane do stavu uvoľnenia, v ktorom ich vníma ako absolútne prirodzené