20PCS/veľa pre iPad 4 A1458 A1459 A1460 D8100 dióda na logike rada oprava dielov


Nový produkt

€6.30Štítky: kapucňou sladké biele, lampa tvar lampada, pehy trvalé, lg k8 prípade zaklínač, kórejský bikini čipky, vtipné zahŕňa note8, čítanie jednoduchých led h4, lampa kremíka hodinky, kórejský black hoodi.

Platby

Pri nákupe na www.prestom.sk , vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow , detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Prepravné podmienky

• Na zaručenie dodacia lehota a bezpečnosti dodávky , sme LEN schopní loď položka na krajín

Uvedené v Poštovné a ; Balenie.

Záruka

• Záruka 6 mesiacov. Kúpiť s dôverou !

• Ak je položka je chybné v 3 mesiace , zašleme vám na výmenu bez extra nabíjačku , alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky.

• Ak je položka je chybný, po 3 mesiacoch , stále sa môžete poslať späť k nám. My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

Spätná väzba:

• Milí kupujúci , vážime si vášho podnikania , ak ste spokojní s našimi službami , prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.

• Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu , budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás:

• Staráme sa o naše ocenené kupujúci , ak máte nejaké otázky , náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné , avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel , nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

Ďakujeme vám za vašu podporu, dúfam, že každý má príjemný služobná cesta inour obchod a vítam vás na poďte ďalej!

Druh pre iPad 4 D8100 dióda
Conditon Nové
Číslo Modelu PRE IPAD 4 D8100 DIDEO
Kompatibilné pre ipad 4

Napísať recenziu

20PCS/veľa pre iPad 4 A1458 A1459 A1460 D8100 dióda na logike rada oprava dielov

20PCS/veľa pre iPad 4 A1458 A1459 A1460 D8100 dióda na logike rada oprava dielov

Súvisiace produkty