Zliatina Hliníka Rozšírenie, Rameno Pre Monitor Držiak Displeja, Stojan


Nový produkt

€8.99

€10.44

-13%Štítky: držiak monitora, stôl stojan monitora, monitor podporu, tv stojan monitora, 32 ploche monitora držiak, svorky pre stojan, monitor pc, vesa stojanu, loctek monitor, namontujte monitor.

Zliatina hliníka Rozšírenie, Rameno/wall mount príslušenstvo Pre Monitor Držiak Displeja Stáť.

1. Všetky prepravné náklady, ktoré ukázal v www.prestom.sk nezahŕňa Príplatok za Rozšírenú Oblasť! 2. Pls poradte sa s UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect. overte, či vaše mesto a psč) potreby Príplatok za Rozšírenú Oblasť!! 3. Clá a Dane NIE sú zahrnuté v lodné náklady. 4. Ciel a Daní, ktoré znáša kupujúci. 5. Nechajte nám svoj adresa kancelárie pre zber zásielok. 6. Klienti z Brazílie pls opustiť svoj CPF číslo v poradí, ak si vyberiete doprava z Číny, ako váš colné to potrebujú. 7. Klienti z Čile pls opustiť svoj RUJE číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 8. Clents z Argentíny pls opustiť svoj CUIT číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 9. Klienti z Brazílie, pls vyberte doprava z Brazílie, takže nie je potrebné platiť colné náboj! 10. Klienti z Ruska, pls vyberte doprava z Ruska, takže nie je potrebné platiť colné náboj! 11. Klienti z Izraela, pls vyberte doprava z Izraela, takže nie je potrebné platiť colné náboj !

Doprava služieb (DHL, FedEx, EMS, UPS,TNT, DEPX. ARMEX. EMS, E-ems ect. ) je až PREDÁVAJÚCEHO,

to znamená, že nebudeme loď položky cez DHL celý čas, ako web ukázal.

Vyberieme rôznych prepravných služieb podľa rôznych určenia.

Dôležité:

Pls láskavo poznámka: príslušenstvo pre špeciálne mount len, nie sú vhodné pre iné značky.

Všetky informácie sú poskytované v pôvodnom stave bez akejkoľvek záruky a môže byť trochu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Package Áno
Číslo Modelu DS-XSJ03
Názov Značky dsupport
Druh Predlžovacie Rameno
farba Čierna a siliver

Napísať recenziu

Zliatina Hliníka Rozšírenie, Rameno Pre Monitor Držiak Displeja, Stojan

Zliatina Hliníka Rozšírenie, Rameno Pre Monitor Držiak Displeja, Stojan

Súvisiace produkty