Nové Prenosné Elektronické Meracie Pravítka Multifunkčné Pásky Opatrenie HD LCD Displej Digital High Precision WWO66


Nový produkt

€18.31

€28.17

-35%



Štítky: digitálny aktuálne opatrenie, oxid digitálne pravítko, pruner, multifunkčné lepiaca páska, lskra digitálne pravítko, miestny vládca, measur nástroj, digitálne pravítko na stroj, digitálny laserový meter, m opatrenie.

body, td, th { font-family: Comic Sans MS; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Nové Prenosné Elektronické Meracie Pravítka Multifunkčné Pásky Opatrenie HD LCD Displej Digital High Precision WWO66

Popis:

Popis:

Shell materiál: hliníková zliatina + silikónové

Shell procesu: jemné leštenie + matný sandblasting

Displej: 1.8 palce VA LCD displej (biele znaky na čiernom pozadí) displej krytu 4H super pevný plexisklo

Veľkosť: 53*15 mm (priemer * hrúbka)

Netto hmotnosť: 35 g

Jeden škály: až 9.99 metrov

Nahromadené v rozmedzí: až 99,99 metrov

Presnosť: ±0.5%, podpora plynulú reguláciu

Čas podsvietenia: 30-180 sekúnd

Bzučiak: On/Off

Batéria: 200mAh 0.74 wh

Nabíjací port: Typ-C

Špecifikácia:

1. Krátkym stlačením tlačidla zapnúť asi na 1 sekundu; dlhým stlačením tlačidla vypnúť v asi 5 sekúnd, po uplynutí 180 sekúnd žiadna operácia, to sa automaticky vypne. Po jej zapnutí, dýchanie svetlo zostane na a merania môžu byť v akomkoľvek čase.

2. Majte svoje koliesko v kontakte s meraním objektu a veko a meranie údaje sa zobrazia na obrazovke v reálnom čase. Počas merania, dýchanie svetlo bude blikať.

3. Stlačte malý trojuholník tlačidlo v rovnakom čase pre viac ako jednu sekundu ak chcete zapnúť Q merania režim.

4. Kliknite na niektorý malý trojuholník tlačidlo hovoru až 10 sád historických údajov meraní. Počas merania, krátke stlačte prostredné tlačidlo na vymazanie a uložiť aktuálne údaje. Ak nie je žiadna operácia v priebehu 30 sekúnd, systém bude automaticky uložiť aktuálne údaje a údaje v hlavných oblasť zobrazenia sa nastaví na nulu.

5. Je to laserový diaľkomer s malej veľkosti a pozoruhodný účinok. To má 3 tlačidlá pre jednoduché ovládanie a 8 hlavné funkcie. Môžete dostať to, čo chcete.Nosiť so sebou, a to môže byť nabitá pomocou USB na dlhú dobu.

Upozornenie:

V dôsledku rôznych displej a svetelné efekty, skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, a tam je mierne farebné odlišnosti, vzťahujú na konkrétny produkt. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby odchýlka 0,5-2 cm.

Balenie Obsahuje:

1 x Elektronické Meracie Pravítka

Názov Značky centechia
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu elektrické rozchod

Napísať recenziu

Nové Prenosné Elektronické Meracie Pravítka Multifunkčné Pásky Opatrenie HD LCD Displej Digital High Precision WWO66

Nové Prenosné Elektronické Meracie Pravítka Multifunkčné Pásky Opatrenie HD LCD Displej Digital High Precision WWO66

Súvisiace produkty