Hot predaj 8 v 1 pre Digitálne Tepla Stlačte Multifunkčný Stroj Prenos Sublimácie pre T-Shirt Hrnček Pohár Klobúk Spp 15"X15" (38X38cm)


Nový produkt

€343.17Štítky: hrnček tepla stlačte stroj amazon, stlačte tepelnej, dexter morgan, 15 v 1 tepla stlačte stroj, zapôsobiť tepla stlačte stroj, šálku kávy, teplo stlačte, rúry stlačte, vlastné sublimačná položiek, teplo, stlačte transfer.

8 v 1 pre Digitálne Tepla Stlačte Multifunkčný Stroj Prenos Sublimácie pre T-Shirt Hrnček Pohár Klobúk Spp 15"X15" (38X38cm) Tepla Stôl Popis Produktu

Tento 8 v 1 tepla stlačte stroj je možné použiť na tričká, čiapky, keramické dosky, keramické dlaždice, hrnčeky, tácky, myši, podložky, skladačky puzzle, písmom, iné misc, textílie a materiály. Môže prenášať farebných obrázkov a znakov sublimating a rozpustené tlače atrament na keramiky, okuliare a textílie, ako sú bavlna, ľan, chemické vlákna, nylon, atď . Tento all-in-one stlačte zahŕňa plochý stôl, hrnčeky a taniere. Swing-preč tepla stlačte pochváliť všetky musia mať prílohy. Má vstavaný potiahnuté Teflónovou 15" × 15" (38 × 38 cm) tepla stôl s radom vykurovacej špirály, aby pre jednotnosť v celom jeho povrchu. Digitálny časovač ovládanie je nastaviteľné do 999 sekúnd. Funkcie digitálneho teplota meradla v rozsahu od 0 - 250ºC (o 480ºF).

Veľký 15" x 15" transfer prvok - 15" × 15" (38 × 38 cm) tepla stôl poskytuje veľký povrch prenášať na plochý povrch položky, ako sú tričká, keramické dosky, myši, podložky, skladačka puzzle atď.

Digitálny LED controller - Nastavenej požadovanej teploty a časovač. Inteligentný akustický signál po prevode hotovo.

Úplné otáčanie v rozsahu 360 stupňov swing-preč dizajn - Umožňuje vykurovacie teleso, ktoré chcete presunúť bezpečne bokom a znížiť pravdepodobnosť náhodného kontaktu.

V celom rozsahu tlaku-nastavenie gombíka - To umožňuje tlak sa upraví podľa hrúbky materiálu presúvate sa.

Teflónovou vrstvou stôl stlačte element - povrch non-stick, prevencia horúceho prevodov, a nepotrebuje samostatné silikónové/teflón list.

2 4/5" Dlhé rameno, rukoväť, - Pohodlné gumové uchytenie pre každodenné použitie a dlho, výroba beží.

Odnímateľný nižšie platforma - je zvýšená s dual podporuje. Jednoducho vymeniť na iné prvky.

Nastaviteľné multi-jar balancer - Umožňuje tlaku na viac rovnomerne cez celý stôl, ak je uzavretá.

4/5" hrubé kúrenie board - Zabudovaný štrukturálna podpora na zachovanie rovinnosti. Warm up rýchlo a ponúknuť aj kúrenie.

Inovovaný hliníkový držiak - Detašovaných držiak pre použitie hrnček prvky. Kompaktné a ľahké, v porovnaní s normou hrnček kolísky.

Nastavenie teploty:

Stlačte tlačidlo "SET", na hornom displeji sa ukazuje "SP", a dolnej časti displeji sa zobrazuje teplota posledné nastavenie. Potom zadajte do nastavenie teploty možnosť, stlačte (zvýšiť alebo znížiť) ak chcete nastaviť potrebnú teplotu. Po nastavení dobre, prosím stlačte tlačidlo "SET", na hornom displeji sa zobrazí "SK" ak chcete prejsť na ďalší krok pre nastavenie času

Nastavenie času:

Stlačte tlačidlo "SET" znova, H1 LDE bude ukazovať "ST", potom zadajte do nastavenie času. Stlačte (zvýšiť alebo znížiť) na nastavenie potrebný čas. (Zvyčajne čas je 180 sekúnd na hrnčeky a 15-20 sekúnd, tričko tlač)

Diagnózu chýb a riešenie:

1. Ak kontrolór okno zobrazujúce nič po zapnutí, existujú 2 riešenia:

a. Prosím, skontrolujte poistku drôtu, kontrola skla, drôtu, a zistiť, či vodič poškodený alebo fixácie, ak je poškodené, prosím, zmeňte drôtu.

b. otvoriť zadný kryt, otočte regulátor box, a preskúmať elektriny políčko,ak chcete zistiť, či niektoré niť spadne, alebo nie, ak spadne, prosím, spojte ich zodpovedajúcim spôsobom.

2. Pri zapnutí, ak radič displej zobrazujúci 3 riadky, prosím, aby sa vykurovanie stôl, a nahradiť ho inou vykurovací panel, alebo hrnček ohrievača. Ak zobrazenie je normálne, potom možno je druhá situácia, "b", závit drôt boli odpojiť. Ak sa stále ukazuje 3 line, potom je prvý prípad "a", socket drôt boli vypadnúť, alebo zlomiť.

a. Kontrola vnútorného drôtu, radič box, biely kov pätica s 4 riadky, prosím, skontrolujte, či vlákno je prestávku, alebo odpojiť sa, ak odpojiť, prosím, zápas preto, alebo ho nahradiť.

b. Kontrola drôtu, kúrenie, panel , červená cyklu ukazuje konce kábla, jeden koniec je 3 vlákno, prosím, vymeňte 2 vlákno bude v poriadku.

3. Pri zapnutí regulátora box ukazuje hodnoty, ale nie kúrenie: displej zobrazujúci skutočná izbová teplota, prosím, vytiahne zátku hlavy stroj, a nahradil ho s inými hrnčeky ohrievača alebo štítku ohrievača. Ak je teplota vykurovacej až normálne, potom bude ďalší situácie "a", ak nemôže kúriť, bude "b"situácia.

a. Kontrola vykurovacích drôtov, červená cyklu ukazuje konce nite, prosím nahradiť bielou niťou bude ok.

b. Otvoriť zadný kryt, a preskúmať, závit a zistiť, či niektoré niť odpojený alebo zlomiť, ak je odpojený, prosím, postupujte podľa vyššie "a", ak sa nič ukazuje, prosím, nasledujúce "b" na údržbu. Ak nie je prestávka, potom nahradiť radič box.

4. Vedúci kontrolór box kúrenie normálne, ostatné časti nebude kúrenie, prosím, zmena vykurovacieho priamo zúčastňujú.

5. Vedúci stroja funkcia je ok, ale nie je odpočítavanie, potom, prosím, stlačte tretie tlačidlo, tento stroj bude odpočítavať. Ak stále nemôžete počítať nadol, vymeňte radič box.

Aplikácia:

Toto teplo stlačte stroj má multifunctions v jednom stroji, to môže byť používaný pre prenos na tričko, hrnček, tanier, spp a tak ďalej. Navyše vykurovanie príslušenstvo môžu byť spojené. To môže swing-preč o 180 stupňov a je vhodné, aby sa mimo prenosu materiálov a môžu byť použité pre prenos na niektoré hrubé materiály. Môžete nahradiť vykurovacej dosky ľahko a pohodlne bez použitia špeciálnych nástrojov. Funkcie: Veľká 15" × 15" (38 × 38 cm) transfer prvok Digitálny LED teploty a času radič Úplné otáčanie v rozsahu 360 stupňov swing-preč dizajn Celzia a celzia meradle sú nastaviteľné v celom rozsahu tlaku-nastavenie gombíka Teflónovou vrstvou stôl stlačte prvok 2 4/5" dlhé rameno, rukoväť, bold rukoväť ľahko drží, uložiť úsilie dizajn Odnímateľný nižšie platformu Nastaviteľné multi-jar balancer, jar jednotné tlaku, lepší efekt 4/5" hrubé kúrenie rada Inovovaný hliníkový držiak Kovové a plastové konštrukcie Prebrúsenie povrchu, pohodlné výrub Automatické elektronické načasovanie, kedy jednu tabuľku, integrované, automatické upozornenie, keď procesy kompletný vstavaná poistka pre bezpečné použitie Listov dizajnu, aby zmena časti jednoduchšie a rýchla, šetrí váš čas a úsilie, Román, móda, high-grade dizajn, primeranej štruktúre, ľahké prevádzkovať Nastaviteľné nohy pre nerovnomerne poschodí CE certifikácia 2-ročná záruka

Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Elektrický Nástroj Časti
Názov Značky LanYuXuan

Napísať recenziu

Hot predaj 8 v 1 pre Digitálne Tepla Stlačte Multifunkčný Stroj Prenos Sublimácie pre T-Shirt Hrnček Pohár Klobúk Spp 15

Hot predaj 8 v 1 pre Digitálne Tepla Stlačte Multifunkčný Stroj Prenos Sublimácie pre T-Shirt Hrnček Pohár Klobúk Spp 15"X15" (38X38cm)

Súvisiace produkty