Wallpad L6 Jednotného 1 Gang Reset Prepínača Momentálne Kontakt Spínača Pulzný Spínač Sivá Krištáľové Sklo Panel


Nový produkt

€6.13

€10.21

-39%Štítky: tlačidlo reset, rocker switche panel, malitai prepínač sklo, prívesok prepínač, legrand stredne prepínač, sivý prepínač, sklo prepínač, Kolískový Spínač, kaligrafia islam, ventilátor smart switch.

.. Ak ste kupujúci, z Európy, vrátane Rusko, Bielorusko, Kazachstan, Uzbekistan, Ukrajina, Arménsko, budete mať možnosť získať náš DDP Služby ( Deliverd Clo Platené, platíme všetky spotrebnej dane pre vás) . Prosím, neváhajte nás kontaktovať pre potvrdenie, či vaša objednávka nie je k dispozícii. Wallpad L6 Série Šedá Sklo Prepínače Rodiny. S 60 mm vo vzdialenosti, funguje pre všetko svetlo, alebo iných elektrických zariadení. Pre EÚ kupujúcich, prosím, na vedomie, že potrebujete WALLPAD montážny rámček na inštaláciu produktu. Momentálne Prepínač je funkcia je pri stlačení je napájanie zapnuté. Keď sa vydala, je vypnuté napájanie.. Reálne Obrázky z Wallpad L6 Jednotného 1 Gang Reset Prepínača Momentálne Kontakt Spínača Pulzný Spínač Sivá Krištáľové Sklo Panel

Potreba elektrickej zásuvky zásuvky v sivej farby? Kliknite Tu

Tipy pre zákazníka na Veľkoobchod a drop shipping sú obe privítali? Pre veľkoobchod,poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len 3-7 dni, aby sa dospelo. Pre drop shipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. Ako môžem sledovať stav mojej zásielky? Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť), Čo môžem robiť, keď nákup ochrany čas uteká? Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet.

Položka Druh Prepínače
Názov Značky Wallpad
Veľkosť Panelu 86*86mm
Materiál Medi
Aktuálna 16A
Číslo Modelu 1 Gang Momentálny
Prepnúť Typ Kolískový Spínač
LED indikátor Áno
Inštalácia vzdialenosť 60 mm
Záruka 2 Rokov
Napätie AC 110~250V / 50~60Hz
Panel Materiál Tvrdené sklo
Použitie pre Momentálne Kontakt
Certifikácia ROHS
Funkcie Momentálny
Samostatne Náročný Výkon Menej ako 0,1 mW

Napísať recenziu

Wallpad L6 Jednotného 1 Gang Reset Prepínača Momentálne Kontakt Spínača Pulzný Spínač Sivá Krištáľové Sklo Panel

Wallpad L6 Jednotného 1 Gang Reset Prepínača Momentálne Kontakt Spínača Pulzný Spínač Sivá Krištáľové Sklo Panel

Súvisiace produkty