CR2025 gm / CR2032, 3v batérie držiak twist tlačidlo batérie držiak 100KS


Nový produkt

€5.39Štítky: Roku 2025 batérie, tlačidlo pre handričkou, batéria cr2430, tpa3110, 2032 držiteľ, k line, 3v cr2032 lítiová batéria, hexapod robot, gombíková batérie držiak pre cr2032, chvost cr2032 batérie.

obrovská

1. - Jeden rok záruka .

2. - V prípade, že položka je chybný po prijatí by to malo byť do 7 dní od dátumu doručenia pre výmenu za novú (Kupujúci by sa mali vrátiť všetky v pôvodnom a nepoškodenom položky v rámci re - predajného stavu).

3. - Dodávame zdarma oprava služieb do jedného roka od zakúpenia prvého 1 mesiac sa Budeme venovať jeden spôsob, ako náklady na dopravu (od nás pre umiestnenie). Po 1 mesiaci kúpy kupujúcemu musieť zaplatiť dva spôsoby, ako náklady na dopravu.

4. - Ten, dostaneme vrátený tovar zašleme vymeniť tie späť hneď ako je to možné.

5. - Naše obrie sa nevzťahuje na výrobky, ktoré sú fyzicky alebo v rámci OSN - normálna prevádzka sa na podmienky v dôsledku nesprávneho používania alebo nesprávnej inštalácie na diely.

Platby

1. - tak na oboch obaja, oba, obe Prosím, uistite sa, že váš platobný účet je k dispozícii skôr, než vám cenovú ponuku na položku.

2. - Všetky platby by mali byť zúčtované do 7 dní) po prijatí položky. Ak ste naozaj mať ťažkosti pri platení položku urobiť, obráťte sa na nás po prvé, nie sme icolve to.

3. - Ak máte akékoľvek špeciálne žiadosť o podrobnostiach položky, tak na oboch obaja, oba, obe prosím napísať poznámku v objednávke.

Zásielky

1. - Môžeme loď výrobky všetky vo svete.

2. - DHL, FedEx TNT UPS EMS Čína Príspevok Hong Post sú všetky k dispozícii.

3. - Tovar vám bude zaslané s 3 dní po identifikátorov platby.

4. - tak na oboch obaja, oba, obe Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa a kontaktné telefónne číslo je správne, keď vám cenovú ponuku na položku.

5. - Môžete sledovať situáciu vášho produktu na webovej stránke po ich dodávaný.

Dovoz Daní alebo Ciel

1. - Dovozného cla, daní a iných skôr sa stalo vo vašej strane nie sú zahrnuté v cene položky. Tieto zdroje sú opatrené kupujúcim.

2. - tak na oboch obaja, oba, obe Prosím, informujte sa u vás krajine?S Colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred nákupom.

3. - urobiť potvrdil podrobné informácie o doručení faktúry. Napríklad, ako mucicrice mali by sme písať o nákladového listu, faktúry alebo ako popisujú položku, atď...

Spätná väzba

1. - Ako vaša spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš rozvoj úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Ďakujeme za váš čas.

2. - Náš program opustí späť rovnaké spätnú väzbu, aby vás po pozitívnej spätnej väzby.

3. - tak na oboch obaja, oba, obe nás, Prosím, kontaktujte pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby budeme snažiť v našich silách icolve na na na na na problémy.

Ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu a máte pekný deň!

Prevádzková Teplota ŠTANDARD
Strata Sily ŠTANDARD
Číslo Modelu CR2025 gm / CR2032
Aplikácia ŠTANDARD
stav Nové
Druh ŠTANDARD
Názov Značky KEEZEL
Napájacie Napätie ŠTANDARD

Napísať recenziu

CR2025 gm / CR2032, 3v batérie držiak twist tlačidlo batérie držiak 100KS

CR2025 gm / CR2032, 3v batérie držiak twist tlačidlo batérie držiak 100KS

Súvisiace produkty