150-300VAC 8 Jednotiek Synchrónne Radič Pre traťovú rýchlosť Posunutie Napätia Vzdialenosť JGD-280/Update JGD-280+


Nový produkt

€156.66Štítky: vw eos, vyšívanie nástroj, pre pletenie stroj silver tŕstia, preprava pre stroj, brat zrastov stroj, machin pre zrastov, náramok gotický, zrastov machin, brat, machin pre.

Aplikácia:

1. Široko používaný v rôznych mechanických zariadení, ktorý pozostáva z viacerých systémy riadenia rýchlosti jazdy, ako sú elektrické, oceľ, papier, textil, potlač a farbenie, káblová vlákna, plasty, atď. 2. Môže ovládať line rýchlosť, posuv, napätie, vzdialenosť, atď. To je najlepšou voľbou pre strojné vybavenie.

Funkcia:(JGD-280 & JGD-280+)

1. Digitalizácia: *Radič prijme jednočipový počítač kontrolou a môžete vykonávať rôzne nastavovanie parametrov na ovládači a digitálny displej pri nastavovaní parametrov. Regulátor má pamäť vnútri, a môže automaticky ponechá parametre nastavené užívateľom po je vypnuté napájanie. 2. Výkonný: *Prevádzkovateľ má tri uvedené režimy zadávania textu (interné referenčné, externé napätie referencie, externé aktuálny odkaz). *Každý JGD-280/JGD-280+ ovládač môže ovládať osem nezávislých jednotiek s ôsmimi výstupmi (V01-V08). *Výstup z každej riadiacej jednotky môžu byť použité ako vstup do inej riadiacej jednotky (jednotky reťazec, súbežné použitie). Jeden ovládač môže byť použitý ako dvoch alebo troch nezávislých regulátorov. *Má pomalý štart a stop funkcia, a čas je možné nastaviť (z 0 na 100 sekúnd). *s štart signál reléový výstup, jej disk, kapacita je až 5A 3. Vysoká presnosť: Regulátor vstupy a výstupy analógové signály pomocou high-rozlíšenie A/D a D/A prevodníky s rozlíšením 0,1%. 4. Použiteľnosť *Externý odkaz vstup prijíma štandard 0-10V alebo 4-20mA, a ovládací výstup 0-10V, ktoré môžu byť zladené s rôznymi rýchlosť radiče. *Jedinečný signál spätnej väzby offset Sfi režim ovládania, kompatibilné s rôznymi napätie a prúd výstupného signálu snímačov cez externé odpory 5. Spoľahlivé práce: Vnútorný pracovný napájanie používa na prepínanie napájania. Má silné anti-interferencie schopnosti a široký pracovný rozsah napätia, ktoré môžu zabezpečiť normálnu prevádzku v miestach, kde je veľké kolísanie napätia rozsah rozvodnej siete. Jeho pracovné napätie je 150,-300VAC.

Funkcia:( JGD-280+)

1. Zníženie inštalácie oblasti o 50%, úspora elektrickej skrinke montážneho priestoru 2. Pridať 485 komunikačný port, podpora Modbus komunikačný protokol, môže byť priamo spojené s dotykovým displejom a PLC, tak, že kontrolný systém môže dosiahnuť integrované ovládanie prepojenie. 3. 12-bitový AD prevodník je používaný na zvýšenie analógový vstup presnosť 4 krát. 4. Zvýšenie vnútornej automatická pamäť režime, môžete vybrať automatické pamätať výpadku energie. 5. Podpory 0-10V alebo 4-20mA externý odkaz 6. Podpory 0-10V a +5/-5V spätnú väzbu 7. Podiel nastavenie presnosti zvýšil na 0.001, 10-krát vyššia ako pôvodná

Parameter:

1. Kontrolu výstupného napätia * Výstupné napätie rozlíšenie 0,01 V * Výstupné napätie jednotky schopnosť

Druh Iné
Použitie Komerčné Výroba
Číslo Modelu LY

Napísať recenziu

150-300VAC 8 Jednotiek Synchrónne Radič Pre traťovú rýchlosť Posunutie Napätia Vzdialenosť JGD-280/Update JGD-280+

150-300VAC 8 Jednotiek Synchrónne Radič Pre traťovú rýchlosť Posunutie Napätia Vzdialenosť JGD-280/Update JGD-280+

Súvisiace produkty