Nové&pôvodné PS21865-P


Nový produkt

€7.71Štítky: antény bod, 4g wifi openwrt, zosilňovač plc, compast, 5g wifi signál, wifi x, ap siete, vysoké vonkajšie wifi, comfast router, mb / s repeater.

Milý Priateľ, Ďakujem veľmi pekne za vašu podporu. Ak akékoľvek iné requirments, ktoré iných dodávateľov a nás neukázalo v www.prestom.sk , plz, kontaktujte nás prostredníctvom aby nový odkaz pre vás. Pretože máme ešte veľké zásoby nemal odovzdať www.prestom.sk. Záručná doba je 6 Mesiacov. Platba • Pri kúpe na www.prestom.sk, vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow, detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Prepravné podmienky • Na zaručenie dodacia lehota a bezpečnosti dodávky, sme LEN schopní loď položky do krajín uvedených v Poštovné a Balenie.

Záruky •Záruka 6 Mesiacov. Kúpiť s dôverou! Spätná väzba: • Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. • Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás: • staráme sa o naše ocenené kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

Ďakujeme vám za vašu podporu, dúfam, že každý má príjemný služobná cesta v našej predajni, a vítam vás na poďte ďalej!

Číslo Modelu PS21865-P
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Pôvod KR(Pôvodu)
Názov Značky WSMY

Napísať recenziu

Nové&pôvodné PS21865-P

Nové&pôvodné PS21865-P

Súvisiace produkty