Micro Optický Vysielač OTH-1015-3mW FTTH CATV Single-mode optického 47-1000MHz 1550NM vysokú návratnosť straty s SC/APC


Nový produkt

€59.89

€70.46

-15%



Štítky: optický vysielač, Vlákna, 1550nm edfa, optický, catv ftth optika, catv vysielač, catv optika, optický vysielač, ftth nástroj, optický vysielač 24.

······Špecifikácia· * ·····

Micro Optický Vysielač OTH-1015-3mW FTTH Catv Single-mode optického 47-1000MHz 1550NM vysokú návratnosť straty s SC/APC

Vlastnosti: Určené pre FTTH(Fiber to The Home) sietí, Výborná Linearita a rovinnosť Single-mode vlákna vysokú návratnosť a strát Pomocou GaAs zosilňovač aktívne zariadenia Ultra low noise technology Pomocou DFB koaxiálny malý balík laser Menšie a ľahšie inštalovať Red-LED pre signalizáciu napájania Špecifikácie

Číslo Položky

Jednotka

Popis

Poznámka Zákazník Interface RF Konektor F-samica Optický Konektor SC/UPC Napájanie F-samica Optických Parametrov Optických Vrátiť Strata dB ≥45 Výstup Optickej Vlnovej dĺžke 1550 nm Výstupný Optický Výkon mW 3 Optické Vlákna Typ Jednom Režime RF Parameter Frekvenčný Rozsah MHz 47-1000 Rovinnosti dB ±0.75 RF Vstupnej Úrovni dBµV 80±5 Vstupná Impedancia 75 Ω Vrátiť Strata dB ≥16 C/N dB ≥52 CSO dB ≥60 CTB dB ≥63 Iný Parameter Napájanie 12 VDC príkon W Rozmery mm 100*98*28

······Produkt Show······

Model Micro Optického Vysielača
Výstup optický výkon 3MW
Číslo Modelu OTH-1015-3mW
Typ Konektora SC/APC
Veľkosť 10
Výstup wavelegth 1550nm
Použitie pre catv
Názov Značky dk-siete
RF konektor F-ŽENA
Položka Dĺžka 1m
Pôvod CN(Pôvodu)
Vlákna Typu Jediný Režim
Aplikácia ftth systém
Optické Vlákna Typ Jediný Režim
Druh OTH-1015-3mW
Optický konektor SC/APC
Frekvenčný Rozsah 47-1000MHz

Napísať recenziu

Micro Optický Vysielač OTH-1015-3mW FTTH CATV Single-mode optického 47-1000MHz 1550NM vysokú návratnosť straty s SC/APC

Micro Optický Vysielač OTH-1015-3mW FTTH CATV Single-mode optického 47-1000MHz 1550NM vysokú návratnosť straty s SC/APC

Súvisiace produkty