Tužidlové Úder Auta Silikónové Vytvrdzovania Tryska Nástroj Lepidlo Tryska Na Čistenie Dlaždíc Nečistoty Nástroj Stierky Lepidlo Lopatu


Nový produkt

€9.41

€13.25

-28%Štítky: stierky na lepidlo, posteľ prehoz, almazan kuchynský nôž, kúpiť silikónové lopatu, bedsheet kráľovná veľkosť, 5w čip, Tesniace, slepý nit matica nastaviť, lepidlo stierky, Stone wash.

Odrážky:

1、Čo Dostanete: súbor ideálny blistri modifikačných súprav. Vrátane 14 nehrdzavejúcej ocele lepenie tryskami rôznej veľkosti, jeden 3 v 1 lepenie nástroj (vedúci z nehrdzavejúcej ocele), 4 lepenie kliešte a 6 silikónové podložky. 1 lepiaca páska. To vám môže pomôcť opraviť medzery a čistej zostatkovej lepidlo, ktoré je pohodlné a krásne, a zlepšuje kvalitu a povrch krásy.

2、Vhodné Použitie: Tento súbor z nehrdzavejúcej ocele lepenie nástroje je ideálnym pomocný nástroj pre všetky tesniace operácie. To vám môže pomôcť opraviť medzery a čistá zostatková lepidlo, zlepšenie gél kvalita a estetika povrchu.

3、Vysoká Kvalita Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele materiály. Tieto balenie spracovanie nástroje sú veľmi odolné, pevné, hrdzi a korózii.

4、Dva Režimy Škrabka: nerezová oceľ škrabka môže odstrániť nepoddajné staré lepidlo. Silikónové stierky sa používa na odstránenie povrchovej výstupky a depresiách. Je to dobrý nástroj na vyhladenie tmelenie a lepenie linky na dokončenie väčšina silikónové práce, akékoľvek hrany, Rohy a kĺbov.

5、Vhodné na Rôzne Príležitosti: Tieto vody zber nástroj súbory možno použiť v kuchyniach, kúpeľniach, drezy, dvere, okná, kúpeľniach a na ďalších miestach. Sú vhodné pre väčšinu rohov a hrán. Sú tiež vhodné pre väčšinu typov utesňovacie hmoty, silikónové, živice, škárovanie, atď. Vaša práca je pohodlnejšie.

1.Čo Získate: súbor ideálny blistri modifikačných súprav. Vrátane 14 nehrdzavejúcej ocele lepenie tryskami rôznej veľkosti, jeden 3 v 1 lepenie nástroj (vedúci z nehrdzavejúcej ocele), 4 lepenie kliešte a 6 silikónové podložky. 1 lepiaca páska. To vám môže pomôcť opraviť medzery a čistej zostatkovej lepidlo, ktoré je pohodlné a krásne, a zlepšuje kvalitu a povrch krásy.

2.Vhodné Použitie: Tento súbor z nehrdzavejúcej ocele lepenie nástroje je ideálnym pomocný nástroj pre všetky tesniace operácie. To vám môže pomôcť opraviť medzery a čistá zostatková lepidlo, zlepšenie gél kvalita a estetika povrchu.

3.Vysoká Kvalita Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele materiály. Tieto balenie spracovanie nástroje sú veľmi odolné, pevné, hrdzi a korózii.

4.Dva Režimy Škrabka: nerezová oceľ škrabka môže odstrániť nepoddajné staré lepidlo. Silikónové stierky sa používa na odstránenie povrchovej výstupky a depresiách. Je to dobrý nástroj na vyhladenie tmelenie a lepenie linky na dokončenie väčšina silikónové práce, akékoľvek hrany, Rohy a kĺbov.

5.Vhodné na Rôzne Príležitosti: Tieto vody zber nástroj súbory možno použiť v kuchyniach, kúpeľniach, drezy, dvere, okná, kúpeľniach a na ďalších miestach. Sú vhodné pre väčšinu rohov a hrán. Sú tiež vhodné pre väčšinu typov utesňovacie hmoty, silikónové, živice, škárovanie, atď. Vaša práca je pohodlnejšie.

Funkcie:

1. Voda stláčanie trysky: rôzne veľkosti (5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 16, 20, 25, 26, 28, 30, 35 mm), aby mohli ľahko splniť vaše stláčanie potreby. Ľahko vyplnenie a utesnenie medzery, zatiaľ čo, ako sa zbaviť chaotické a nerovnomerné upchatie práce.

2. 6 v 1 Silikónové lepenie nástroj: z nehrdzavejúcej ocele škrabka na odstránenie zaschnutých starého lepidla. Odolné plastové bonder. Odolné, thornless, opotrebovaniu a rozpúšťadlo-odolné.

5. Silikónové podložky: 5 rôznych polomerov, vrátane 3R, 6R, 1, 13R, 17R, vytvorenie premennej kruhový tvar.

6. Skvelé lepenie nástroj: prietlačné stroj môže ušetriť veľa času. Náplň nástroj je veľmi ľahko sa čistí vlhkou handričkou a znovu, zníženie odpadu z tmel. Rôzne hrany sú označené rôznych veľkostiach na uspokojenie rôznych potrieb. To sa vzťahuje na profesionálnych a neprofesionálnych pracovníkov.

7. Olej sacie škrabka: olej sacie škrabka môže odstrániť zvyškový lepidlo a je ideálnym pomocný nástroj pre utesnenie operácie.

8. Široké uplatnenie: silikónové lepenie nástroj, vhodný pre dvere, okná, kuchyne, kúpeľne, umývadla, wc.

9. S úložný box: poskytujeme bezplatné úložný box pre skladovanie plniace súpravy nástrojov.

Balenie Zoznam:

14 x Squeeze Vôd Tryska

1 x 3 V 1 Náplň Nástroje

6 x Silikónové Podložky

4 x Škrabka

1 x Pásky

1 x Úložný Box

Názov Značky VAHIGCY
Pôvod CN(Pôvodu)
DIY Dodávky Tesárstvo
Druh Kombinácia

Napísať recenziu

Tužidlové Úder Auta Silikónové Vytvrdzovania Tryska Nástroj Lepidlo Tryska Na Čistenie Dlaždíc Nečistoty Nástroj Stierky Lepidlo Lopatu

Tužidlové Úder Auta Silikónové Vytvrdzovania Tryska Nástroj Lepidlo Tryska Na Čistenie Dlaždíc Nečistoty Nástroj Stierky Lepidlo Lopatu

Súvisiace produkty