Pružný Spandex Kvetinový Tlač List Vzor Poťahy Úsek Vymeniteľné Jedálenské Stoličky Kryt Hotel Hostiny, Kryt Sedadla


Nový produkt

€4.35

€5.44

-20%Štítky: corona extra, farba pe, ceruzka professional, kryt vankúš, audi a6 brzdy lampa, pastelové v ceruzkou, vidlica gitara, 5 MM modrá, liatinové skillet, diaľnici a61 displej.

1.Materiál: Zamat (Velvet + Spandex )

2. Veľkosť Cca: Výška Stoličky-Späť 45-55 cm, Šírka Stoličky-Späť 35-48 cm, Dĺžka Sedadla 38-50cm,Šírka Sedadla 38-50 cm

3. Množstvo: 1 ks

4. Farba: ako na obrázku

UPOZORNENIE : položka Stoličky Kryt nie je súčasťou Stoličky a iné výrobky. Prosím, uistite sa, že vaša stolička veľkosti v rozsahu, ako budete platiť, vďaka

Ak ste dostali váš spokojný zdrojov, prosím, daj mi 100% ideálny 5 hviezdičiek skóre pre našich produktov a služieb. Som ocenia. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom akéhokoľvek dôvodu, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo vykonať podrobné hodnotenie . Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovaní tu. Ďakujeme! Verím, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetky problémy a prinášajú nám dobré priateľstvo.

Uistite sa, že vaša poštová adresa a psč pozorne, ako budete platiť. Vyhradzujeme právo účtovať prepravné opäť vrátený tovar z dôvodu nedoručila nesprávnu adresu. Potrebujeme 2-10 pracovných dní na prípravu vašej objednávky podľa našich mnohých objednávky každý deň.Vezmite prosím na vedomie omeškania z dôvodu dovolenky. Nemôžeme kontrolovať a dopravy, ako je spracovať 3rd party,ale my by sme loď pozemok v prvej chvíle.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo lodné náklady. Tam sú poplatky kupujúceho zodpovednosti. Pls poraďte sa so svojím krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie alebo nákupom. Colné poplatky sú bežne účtované prepravné spoločnosti alebo získané, keď vyberiete položku hore. Tieto poplatky nie sú dodatočné poplatky za dopravu.

Ak ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú. Ak ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie. Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože ste zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

RM6676440762899821

Názov Značky hyha
Štýl jednoduchý štýl
vzor Geometria
Číslo Modelu kuchyňa izba dekoratívne jedálenské stoličky slipcover pre Banket
Materiál Spandex/Polyester
Použitie hotel stoličky,Svadobné stoličky,Jedálenské stoličky

Napísať recenziu

Pružný Spandex Kvetinový Tlač List Vzor Poťahy Úsek Vymeniteľné Jedálenské Stoličky Kryt Hotel Hostiny, Kryt Sedadla

Pružný Spandex Kvetinový Tlač List Vzor Poťahy Úsek Vymeniteľné Jedálenské Stoličky Kryt Hotel Hostiny, Kryt Sedadla

Súvisiace produkty