Beok Smart Home Wifi Termostat pre Vodné Podlahové Vykurovanie Regulátor Teploty regulácia Výkonu Práce so Alexa Tuya Google


Nový produkt

€22.27

€33.74

-33%Štítky: ios domácej automatizácie, pre domáce, smart home, ovládanie teploty, termostat, smart tuya, miestny termostat, centrálne termostat wifi, dvere tuya smart, sonoff prepínač.

Hlavné Funkcie a Vlastnosti

*Veľký dotykový LCD displej s back light, ľahko čítať. *APLIKÁCIA kontrolu, je možné ovládať pomocou telefónu pred tým, než sa vrátil domov. *S vnútorným senzorom a podlahový snímač, vnímavého, teploty okolia a podlahovej teploty. *Manuálny režim alebo obdobie režim riadenia pre rôzne účely. *Automaticky získať teplota 1°C presnosť udržuje teplotu do vami určenej úrovni. *Nie je potrebné sa obávať o výpadku elektrickej energie, dátové pamäte, keď je vypnuté napájanie. *Podporuje 7 dní týždenne prevádzkové režimy a rôzne nastavenie teploty s 6 režim času denne. *Vhodné pre vodné podlahové vykurovanie.

Špecifikácie

Farba: Čierna Menovité Napätie: AC 100-250V 50/60Hz Prúdové Zaťaženie: 3A Presnosť: ±1℃ / ±33.8℉ Teplotný Rozsah: 5-45℃ Spotreba Energie:

Zobraziť Produkt

Zoznam Balíkov:

1 * Termostat 2 * Skrutky 1 * Užívateľská Príručka (Po Anglicky)

Nie sme bezpodmienečne vrátiť obchod, neakceptujeme vrátenie výrobkov, pretože vzhľad, farbu rozdiel alebo iné kvality dôvodov. Ak výrobok má problémy s kvalitou, po receivet produkty môžete objednať v 15 dní, môžete sa priamo obrátiť s nami pred negatívna spätná väzba. Vrátime vám alebo odoslať novú okamžite!

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami je veľmi milý, aby ste sa nechať päť-hviezdičkový chvály ^*^ 2. Ak máte akékoľvek otázky, alebo nie sú spokojní, prosím, kontaktujte nás bez sporu alebo zlé posúdenie, budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás!

Príkon <1W
Pôvod CN(Pôvodu)
Teploty presnosť ±1℃
Funkcia 3 5+2/6+1/7 dni Program funkcia
Názov Značky beok
Číslo Modelu TGR81WIFI-WP
Funkcia 6 S Dieťaťom Zámok
Funkcia 1 Dotykový Displej
Certifikácia CE
Teplotný Senzor NTC
Funkcia 2 Tuya Smairt Wifi ovládanie
Funkcia 7 Údaje v reálnom čase funkcia uloženia
Nastavenie teploty 5-90℃
Funkcia 4 Vypnite funkcie pamäte
Zaťažovací Prúd 3A
Zdroj Napájania 110-230VAC, 50~60HZ
Funkcia 5 Anti-Mrazené Funkcia

Napísať recenziu

Beok Smart Home Wifi Termostat pre Vodné Podlahové Vykurovanie Regulátor Teploty regulácia Výkonu Práce so Alexa Tuya Google

Beok Smart Home Wifi Termostat pre Vodné Podlahové Vykurovanie Regulátor Teploty regulácia Výkonu Práce so Alexa Tuya Google

Súvisiace produkty